Slapukų naudojimas

Kas yra slapukai?

Slapukas (angl. „cookie“) yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kokius slapukus naudojame?

Kad interneto svetainė galėtų veikti, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet tai padarius naršyti jums bus paprasčiau. Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.

Mes naudojame kitų svetainių integracijas (iframe). Kiekviena integracija naudoja savo atskirus slapukus. Mes negalime kontroliuoti integracijų slapukų, tačiau galime patikinti, kad tie slapukai nėra naudojami jūsų tapatybei nustatyti. Šie slapukai naudojami tinkamam integracijos veikimui užtikrinti. Kai kuriuose iš jų yra prašoma sutikti su jų naudojamais slapukais. Žemiau pateikiamas integracijų sąrašas.

Pavadinimas Aprašymas
Novaturas Naudoja slapukus tinkamam integracijos veikimui užtikrinti.
Teztour Naudoja slapukus tinkamam integracijos veikimui užtikrinti.
Kidy tour Naudoja slapukus tinkamam integracijos veikimui užtikrinti.
ITAKA Naudoja slapukus tinkamam integracijos veikimui užtikrinti.
Kruizai Naudoja slapukus tinkamam integracijos veikimui užtikrinti.
Naujienlaiškiai Naudojami naujienlaiškių užsakymo formoms.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Informacija atnaujina 2019-01-17