Kelionės rizikų draudimas

Medicinos išlaidų kelionėje draudimas

Būnant užsienyje neretai prireikia įvairių medicininių paslaugų. Medicininių išlaidų kelionėje draudimas padeda išvengti nenumatytų, o kartais neįkandamų išlaidų.

Šis draudimas suteikia tvirtą pagrindą suskaudus dančiui, prireikus pasinaudoti užsienio ligoninės paslaugomis ar net grįžti su medikų palyda į Lietuvą.

Atlyginame:

  • Transportą iki gydymo įstaigos.
  • Paskirtų medikamentų įsigijimą.
  • Be suaugusiųjų priežiūros likusių vaikų parvežimą namo.
  • Visą žalą, nesvarbu, kokioje įstaigoje – privačioje ar valstybinėje – buvo suteiktos paslaugos.

Papildomai siūlome medicinos išlaidų draudimą Europos Sąjungoje – jis atlygina tik tas išlaidas, kurių nekompensuoja ligonių kasa. Tokiu atveju Jūsų draudimo įmoka bus net 30% mažesnė!

Neįvykusios, nutrūkusios kelionės draudimas

Jei mėgstate keliones planuoti ir įsigyti iš anksto, daug sutaupote, bet tuo pačiu ir rizikuojate – galbūt kelionės teks atsisakyti dėl pasikeitusių aplinkybių. Jei turite neįvykusios ar nutrūkusios kelionės draudimą, mes atlyginame Jūsų nuostolius. Grąžiname iki 90 proc. kelionės išlaidų, padengiame Jūsų apmokėtas, bet nepanaudotas paslaugas, pavyzdžiui, nakvynes viešbutyje.

Nenumatytų aplinkybių kelionėje draudimas galioja:

  • Iš anksto suplanuotai kelionei neįvykus dėl kelių eismo įvykio kelionės dieną ar ūmaus savo, vaikų, artimų giminaičių ar net kito kartu keliaujančio asmens sveikatos.
  • Prasidėjusiai kelionei nutrūkus dėl ūmaus negalavimo arba artimų giminaičių netekties, padengiame Jūsų apmokėtas, bet nepanaudotas paslaugas – nakvynes viešbutyje.

Asmens civilinės atsakomybės draudimas

Asmens civilinės atsakomybės draudimas atlygina žalą tretiesiems asmenims, kai ką nors padarote netyčia kelionėje: sugadinate svetimą daiktą ar sužalojate žmogų. Tokia situacija gali susiklostyti slidinėjant ar važiuojant dviračiu. Apsidraudus žalą, kelionėje padarytą kitų asmenų sveikatai, gyvybei ar turtui, atlyginame mes.

Apsidraudusiems užtikriname:

  • Žalos, kurią netyčia galite padaryti trečiojo asmens sveikatai, gyvybei ar turtu, padengimą.
  • Užsienyje patenkus į eismo įvykį ir esant jo kaltininku, mes apmokame juristo paslaugas.

Asmens draudimas kelionėje

Jauskitės saugūs bet kokioje kelionėje. Asmens draudimas kelionėje užtikrina jums kompensaciją, jei kelionės metu patiriate kūno sužalojimą, traumas, kitus nelaimingus atsitikimus. Suteikiame paramą ir finansinį saugumą Jums ir Jūsų artimiesiems netikėtose situacijose, kurių tikimybė poilsiaujant aktyviai ar keliaujant automobiliu labai padidėja.

Asmens draudimas kelionėje garantuoja:

  • Jei kelionės metu susižalojate, Jums per trumpiausią įmanomą laiką išmokame draudimo sutartyje numatytą sumą.
  • Gyvybės netekties atveju Jūsų artimiesiems išmokame vienkartinę pasirinktą draudimo sumą.